Žádosti a smlouvy - Elektřina

Chcete se přidat k našim spokojeným zákazníkům? Projděte si následující dokumenty, vyplňte je, podepište a pošlete na naši adresu. Obratem vás budeme kontaktovat a už brzy začneme dodávat elektřinu i do vaší domácnosti. Děkujeme.

Produktová řada SPOT + FIX

Požadujete-li, abychom vás zastupovali při všech úkonech spojených se změnou dodavatele, pak vyplňte, podepište a zašlete nám následující formulář s Plnou mocí:

Již jste náš zákazník a požadujete změnu smlouvy? Chcete např. změnu připojení, hodnoty hlavního jističe či změnu distribuční sazby? Napište nám na info@dobra-energie.eu 

Požadujete ukončení smlouvy, demontáž elektroměru, přepis odběrného místa? Pak vyplňte, podepište a poštou nám zašlete tento formulář:

Chcete se přidat k našim spokojeným zákazníkům? Projděte si následující dokumenty, vyplňte je, podepište a pošlete na naši adresu. Obratem vás budeme kontaktovat a už brzy začneme dodávat elektřinu i do vaší firmy. Děkujeme.

Produktová řada SPOT + FIX

  Požadujete-li, abychom vás zastupovali při všech úkonech spojených se změnou dodavatele, pak vyplňte, podepište a zašlete nám následující formulář s Plnou mocí:

  Požadujete-li jako náš zákazník změnu smlouvy (změna připojení, změna hodnoty hlavního jističe, jiná distribuční sazba), pak nám napište na info@dobra-energie.eu 

  Požadujete-li ukončení smlouvy, demontáž elektroměru či přepis odběrného místa, pak vyplňte, podepište a zašlete nám tento formulář:

  Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

  Zákaznická linka
  226 284 283
  využijte
  sekci podpora

  Vážení zákazníci,

  naše zákaznické centrum musí v těchto dnech reagovat na velké množství dotazů jak na e-mailu, tak na telefonické lince.

  V tuto chvíli proto může být doba pro vyřízení Vašeho požadavku nebo převodu smlouvy k Dobré Energii delší, než je obvyklé (cca 2–3 týdny). 

  Pokud jste uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u Dobré Energie, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co nejdříve.

  Jakmile se k Vašemu požadavku dostaneme, ozveme se Vám. 

  Děkujeme za Vaši důvěru i trpělivost! 

  Váš tým Dobré Energie