Plyn od Dobré Energie

Ušetřete tisíce korun ročně díky dlouhodobě výhodným cenám

Snadněji už to vážně nejde. Vyplňte jednoduchý on-line formulář a obratem od nás získáte smlouvu. Všechno ostatní zařídíme za vás.

Jsme součástí energetické skupiny EPH, a.s., která je klíčovým hráčem na energetickém trhu. Nejen v Česku, ale i v dalších evropských zemích. Právě proto si můžeme dovolit nabídnout vám kromě dlouholetých zkušeností a zázemí stabilní společnosti i dlouhodobě příznivé ceny.

  • Získáte dlouhodobě výhodnou cenu.
  • Nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků.
  • Dostanete k dispozici kvalitní zákaznický servis.
  • Můžete se spolehnout na férové jednání.

Zkušenosti našich zákazníků

 

Přesvědčte se sami

Přes 50 000 spokojených zákazníků

Tisícům zákazníků dodáváme energie již od roku 2012. 

Zázemí stabilní společnosti

Záda nám kryje společnost epet. Jsme její dceřinou firmou a součástí skupiny EPH, a.s.

Férové jednání

Neschováváme ve skříni žádné kostlivce. Ani skryté poplatky. Na čem se domluvíme, to platí.

Snadné vyřizování

Nikam kvůli nám nemusíte. Všechno spolu vyřídíme pohodlně on-line.

Chci přejít k Dobré Energii

 

 

Často kladené otázky

Není. Jedná se o odlišné procesy. Změna dodavatele obnáší přechod od jednoho dodavatele k druhému a přepis znamená změnu zákazníka (odběratele) v daném odběrném místě. Typickým příkladem přepisu je situace při stěhování, kdy si jakožto nový nájemník přepisujete na sebe i odběr energií.

Změna dodavatele na jednom odběrném místě nemá žádný vliv na termín odečtu plynu. Tyto termíny pevně stanovuje distributor, který je majitelem měřidla. Odečty se zpravidla provádí jednou ročně a Dobrá Energie, jakožto dodavatel, je nemůže nijak ovlivnit.

Cena plynu se skládá z regulované a neregulované části. Složku regulovanou tvoří poplatky distributorovi, OTE apod.) Složku neregulovanou si určuje každý dodavatel sám, a proto má každý dodavatel cenu jinou. 

Nemějte strach, platit nemusíte nic. Proces změny dodavatele v Dobré Energii za zákazníka zdarma zařídíme. Nemusíte se tedy starat ani o podání výpovědi či administrativu spojenou s podpisem smluv.

Nejdříve nás kontaktujte s tím, že byste o energie měli zájem. Můžete zavolat na číslo 226 284 283 nebo napsat na e-mail poptavky@dobra-energie.eu . My pro Vás vytvoříme cenovou nabídku.Nemusíte mít strach, že by Vás změna dodavatele stála peníze navíc. Všechnu administrativu spojenou se změnou dodavatele za Vás zdarma zařídíme. Od Dobré Energie můžete navíc vždy očekávat dostupnost zákaznické linky a srozumitelné, jednoduché online řešení.

Máte několik možností, jak hradit zálohové platby a faktury. Nejjednodušším způsobem je platba přímým inkasem, kdy si v bance nastavíte dostatečný limit, aby se z vašeho účtu mohly platby za elektřinu automaticky strhávat. Nemusíte se strachovat, že byste na platbu zapomněli. Dále je možná platba prostřednictvím SIPO, v němž sdružujete všechny své pravidelné platby (elektřina, plyn, nájem, pojistné apod.) do jediné platby. O jeho zařízení můžete požádat na České poště. Další možností je platba převodním příkazem – buď jednorázovým, nebo trvalým. Poslední z možností je platba složenkou, kterou můžete vyplnit na kterékoliv pobočce České pošty.

 

Mohlo by vás ještě zajímat

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
226 284 283
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

v současné době reagujeme na velké množství dotazů jak na e-mailu, tak na telefonické lince. Doba pro vyřízení Vašeho požadavku proto může být delší, než je obvyklé.

Pokud jste obdrželi daňový doklad ve výši 2000 až 3500 Kč, jedná se o potvrzení příspěvku v rámci Úsporného tarifu, které bylo chybou v systému odesláno části našich zákazníků. Pro čerpání příspěvku z Úsporného tarifu žádné potvrzení z naší strany nepotřebujete, bude vám uplatněn automaticky a najdete ho v následujícím ročním vyúčtování.

Více informací o Úsporném tarifu a zastropování cen najdete na této stránce.

Děkujeme za pochopení.

Váš tým Dobré Energie

Beru na vědomí