Už řadu let se staráme o teplo a světlo tisíců domovů a firem

Na trhu s energiemi působíme od roku 2012. V roce 2021 došlo ke změně vlastnické struktury. Novým majitelem se stala společnost EP ENERGY TRADING a.s. (neboli epet). Dobrá Energie se tak stala součástí velmi silné skupiny EP Infrastructures.

Disponujeme vlastními zdroji energie. Proto si můžeme dovolit nabízet příznivé ceny elektřiny i zemního plynu. Pouze nízké ceny ale nejsou všechno. Stabilní místo na trhu si držíme i díky naší spolehlivosti a transparentnosti všech procesů.

Zaměstnáváme odborníky, kteří rozumí skvěle nejen svému oboru, ale i zákazníkům. Zakládáme si na vstřícném jednání s klienty, ochraně jejich údajů a dodržování všech závazků. Mimo jiné podporujeme také oblast kultury a sportu.

bg_map

Společnosti epet a Dobrá Energie jsou součástí
silné skupiny
EP Infrastructure.
Díky tomu dokážeme
konkurovat cenám
největších hráčů.

 

Po sloučení s epet jsme z hlediska objemu dodávek největším alternativním dodavatelem energie v České republice.

Energie dodáváme do více než 128 000 odběrných míst v ČR a SR.

Na trhu s energiemi působíme od roku 2012.

 

onas_banner

S Dobrou Energií ušetříte nejen peníze, ale i čas. Můžete ho tak věnovat tomu, na čem vám záleží. Stejně jako my. Nám záleží na vaší spokojenosti. Proto vás nebudeme zdržovat žádným zbytečným papírováním. Se vším vám rádi pomůžeme a změnu dodavatele zařídíme kompletně za vás. Jednáme vždy otevřeně a na čem se domluvíme, to platí.

 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
226 284 283
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

v současné době reagujeme na velké množství dotazů jak na e-mailu, tak na telefonické lince. Doba pro vyřízení Vašeho požadavku proto může být delší, než je obvyklé.

Pokud jste obdrželi daňový doklad ve výši 2000 až 3500 Kč, jedná se o potvrzení příspěvku v rámci Úsporného tarifu, které bylo chybou v systému odesláno části našich zákazníků. Pro čerpání příspěvku z Úsporného tarifu žádné potvrzení z naší strany nepotřebujete, bude vám uplatněn automaticky a najdete ho v následujícím ročním vyúčtování.

Více informací o Úsporném tarifu a zastropování cen najdete na této stránce.

Děkujeme za pochopení.

Váš tým Dobré Energie

Beru na vědomí