Už řadu let se staráme o teplo a světlo tisíců domovů a firem

Na trhu s energiemi působíme od roku 2012. V roce 2021 jsme se stali dceřinou společností firmy EP ENERGY TRADING, a.s. (neboli epet), a tak i součástí silné skupiny EP Infrastructures.

Disponujeme vlastními zdroji energie. Proto si můžeme dovolit nabízet příznivé ceny elektřiny i zemního plynu. Pouze nízké ceny ale nejsou všechno. Stabilní místo na trhu si držíme i díky naší spolehlivosti a transparentnosti všech procesů.

Zaměstnáváme odborníky, kteří rozumí skvěle nejen svému oboru, ale i zákazníkům. Zakládáme si na vstřícném jednání s klienty, ochraně jejich údajů a dodržování všech závazků. Mimo jiné podporujeme také oblast kultury a sportu.

bg_map

Společnosti epet a Dobrá Energie jsou součástí
silné skupiny
EP Infrastructure.
Díky tomu dokážeme
konkurovat cenám
největších hráčů.

 

Po sloučení s epet jsme z hlediska objemu dodávek největším alternativním dodavatelem energie v České republice.

Energie dodáváme do více než 128 000 odběrných míst v ČR a SR.

Na trhu s energiemi působíme od roku 2012.

 

onas_banner

S Dobrou Energií ušetříte nejen peníze, ale i čas. Můžete ho tak věnovat tomu, na čem vám záleží. Stejně jako my. Nám záleží na vaší spokojenosti. Proto vás nebudeme zdržovat žádným zbytečným papírováním. Se vším vám rádi pomůžeme a změnu dodavatele zařídíme kompletně za vás. Jednáme vždy otevřeně a na čem se domluvíme, to platí.

 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
226 284 283
využijte
sekci podpora

Vážení zákazníci,

naše zákaznické centrum musí v těchto dnech reagovat na velké množství dotazů jak na e-mailu, tak na telefonické lince.

V tuto chvíli proto může být doba pro vyřízení Vašeho požadavku nebo převodu smlouvy k Dobré Energii delší, než je obvyklé (cca 2–3 týdny). 

Pokud jste uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u Dobré Energie, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co nejdříve.

Jakmile se k Vašemu požadavku dostaneme, ozveme se Vám. 

Děkujeme za Vaši důvěru i trpělivost! 

Váš tým Dobré Energie