Už řadu let se staráme o teplo a světlo tisíců domovů a firem

Na trhu s energiemi působíme od roku 2012. V roce 2021 došlo ke změně vlastnické struktury. Novým majitelem se stala společnost EP ENERGY TRADING a.s. (neboli epet). Dobrá Energie se tak stala součástí velmi silné skupiny EP Infrastructures.

Disponujeme vlastními zdroji energie. Proto si můžeme dovolit nabízet příznivé ceny elektřiny i zemního plynu. Pouze nízké ceny ale nejsou všechno. Stabilní místo na trhu si držíme i díky naší spolehlivosti a transparentnosti všech procesů.

Zaměstnáváme odborníky, kteří rozumí skvěle nejen svému oboru, ale i zákazníkům. Zakládáme si na vstřícném jednání s klienty, ochraně jejich údajů a dodržování všech závazků. Mimo jiné podporujeme také oblast kultury a sportu.

bg_map

Společnosti epet a Dobrá Energie jsou součástí
silné skupiny
EP Infrastructure.
Díky tomu dokážeme
konkurovat cenám
největších hráčů.

 

Po sloučení s epet jsme z hlediska objemu dodávek největším alternativním dodavatelem energie v České republice.

Energie dodáváme do více než 128 000 odběrných míst v ČR a SR.

Na trhu s energiemi působíme od roku 2012.

 

onas_banner

S Dobrou Energií ušetříte nejen peníze, ale i čas. Můžete ho tak věnovat tomu, na čem vám záleží. Stejně jako my. Nám záleží na vaší spokojenosti. Proto vás nebudeme zdržovat žádným zbytečným papírováním. Se vším vám rádi pomůžeme a změnu dodavatele zařídíme kompletně za vás. Jednáme vždy otevřeně a na čem se domluvíme, to platí.

 

Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

Zákaznická linka
226 284 283
využijte
sekci podpora