Žádosti a smlouvy - Plyn

Chcete se přidat k našim spokojeným zákazníkům? Projděte si následující dokumenty, vyplňte je, podepište a pošlete na naši adresu. Obratem vás budeme kontaktovat a už brzy začneme dodávat plyn i do vaší domácnosti. Děkujeme.

Produktová řada SPOT + FIX

Jestliže chcete, abychom výpověď u stávajícího dodavatele zařídili za vás, pošlete nám také ve dvou provedeních podepsanou Plnou moc:

Požadujete-li ukončení smlouvy, demontáž plynoměru či přepis odběrného místa, pak vyplňte, podepište a zašlete nám následující formulář:

Chcete se přidat k našim spokojeným zákazníkům? Projděte si následující dokumenty, vyplňte je, podepište a pošlete na naši adresu. Obratem vás budeme kontaktovat a už brzy začneme dodávat elektřinu i do vaší firmy. Děkujeme.

  Produktová řada SPOT + FIX

  jícího dodavatele zařídili za vás, pošlete nám také ve dvou provedeních podepsanou Plnou moc:


  Požadujete-li ukončení smlouvy, demontáž plynoměru či přepis odběrného místa, pak vyplňte, podepište a zašlete nám následující formulář:

  Mohlo by vás ještě zajímat

   

  Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

  Zákaznická linka
  226 284 283
  využijte
  sekci podpora

  Vážení zákazníci,

  v současné době reagujeme na velké množství dotazů jak na e-mailu, tak na telefonické lince. Doba pro vyřízení Vašeho požadavku proto může být delší, než je obvyklé.

  Pokud jste obdrželi daňový doklad ve výši 2000 až 3500 Kč, jedná se o potvrzení příspěvku v rámci Úsporného tarifu, které bylo chybou v systému odesláno části našich zákazníků. Pro čerpání příspěvku z Úsporného tarifu žádné potvrzení z naší strany nepotřebujete, bude vám uplatněn automaticky a najdete ho v následujícím ročním vyúčtování.

  Více informací o Úsporném tarifu a zastropování cen najdete na této stránce.

  Děkujeme za pochopení.

  Váš tým Dobré Energie

  Beru na vědomí