Žádosti a smlouvy - Plyn

Chcete se přidat k našim spokojeným zákazníkům? Projděte si následující dokumenty, vyplňte je, podepište a pošlete na naši adresu. Obratem vás budeme kontaktovat a už brzy začneme dodávat plyn i do vaší domácnosti. Děkujeme.

Produktová řada SPOT + FIX

   Jestliže chcete, abychom výpověď u stávajícího dodavatele zařídili za vás, pošlete nám také ve dvou provedeních podepsanou Plnou moc:

   Požadujete-li ukončení smlouvy, demontáž plynoměru či přepis odběrného místa, pak vyplňte, podepište a zašlete nám následující formulář:

   Chcete se přidat k našim spokojeným zákazníkům? Projděte si následující dokumenty, vyplňte je, podepište a pošlete na naši adresu. Obratem vás budeme kontaktovat a už brzy začneme dodávat elektřinu i do vaší firmy. Děkujeme.

    Produktová řada SPOT + FIX

    jícího dodavatele zařídili za vás, pošlete nám také ve dvou provedeních podepsanou Plnou moc:


    Požadujete-li ukončení smlouvy, demontáž plynoměru či přepis odběrného místa, pak vyplňte, podepište a zašlete nám následující formulář:

    Mohlo by vás ještě zajímat

     

    Potřebujete pomoc? Zavolejte nám nebo napište e-mail.

    Zákaznická linka
    226 284 283
    využijte
    sekci podpora

    Vážení zákazníci,

    naše zákaznické centrum musí v těchto dnech reagovat na velké množství dotazů jak na e-mailu, tak na telefonické lince.

    V tuto chvíli proto může být doba pro vyřízení Vašeho požadavku nebo převodu smlouvy k Dobré Energii delší, než je obvyklé (cca 2–3 týdny). 

    Pokud jste uzavřeli smlouvu o dodávce elektřiny nebo plynu u Dobré Energie, pracujeme na tom, abyste energie od nás začali odebírat co nejdříve.

    Jakmile se k Vašemu požadavku dostaneme, ozveme se Vám. 

    Děkujeme za Vaši důvěru i trpělivost! 

    Váš tým Dobré Energie