Nechte si spočítat
svou úsporu!
Zavolejte nám!
+420 226 284 283

Oznámení o změně cen energií

10.12.2021Vážení zákazníci, letošní rok velkoobchodní ceny energií neustále rostou a jejich růst musíme promítnout do prodejních cen.

Cena základních ročních produktů na velkoobchodním trhu 8. 12. 2021 vzrostla opět nad svá historická maxima, když cena základní dodávky elektřiny na velkoobchodním trhu pro rok 2022 skončila v závěru dne nad 190 EUR/MWh a cena základní dodávky plynu na první čtvrtletí roku 2022 překonala hranici 100 EUR/MWh. Tento dramatický aktuální vývoj je umocněn pesimistickým očekáváním odborníků týkajícího se budoucího vývoje cen komodit a jejich dostupnosti. Všechny tyto faktory výrazně ovlivňují pořizovací ceny energií a dalších vstupních přímých nákladů. Abychom Vám nadále byli schopni zajišťovat plynulé a bezpečné dodávky, jsme nuceni zvýšit ceny elektřiny a plynu.

Tímto Vás informujeme o navýšení ceny elektřiny a zemního plynu v našem základním ceníku – produktové řadě „Dobrý ceník“ - pro podnikající fyzické osoby a firmy v maloodběru (zákazníci mimo domácnosti) s účinností od 10. 1. 2022. Cena elektřiny (pouze komodity) pro firmy se bude od 10. 1. 2022 pohybovat těsně pod 3 400 Kč/MWh bez DPH a cena zemního plynu (pouze komodity) bude 1 499 Kč/MWh bez DPH.

Nové ceny pro jednotlivé segmenty, jednotlivé distribuční sazby a pásma naleznete v nových cenících produktové řady „Dobrý ceník“ elektřiny a plynu publikovaných v příslušných sekcích našich webových stránek.

V případě, že se zvýšením ceny elektřiny či plynu nebudete souhlasit, máte právo odstoupit od smlouvy na dodávku elektřiny a/nebo plynu nejpozději 10 dní před účinností změny.

 

Dobrá Energie s.r.o.


Soubory: