Nechte si spočítat
svou úsporu!
Zavolejte nám!
+420 226 284 283

Pomáháme

 


Poděkování od organizace:
"S velkým poděkováním za Váš štědrý dar bych Vám rád oznámil, že díky Vám a Vaší podpoře se nám podařilo zajistit další autobusové výlety, a to z obcí, kde jsme doposud nepůsobili. Konkrétně šlo o obce Třebechovice, Týniště n. Orlicí, Albrechtice, Holice, Ústí nad Orlicí, Hrochův Týnec a Borohrádek.

Zároveň jsme z těchto prostředků zafinancovali výlet z Jihlavy a Třebíče. Nyní máme naplánovány, rovněž díky Vaší podpoře, výlety z Opatovic nad Labem a Třibřich. Vězte prosím, že Váš dar znamená pro hodně seniorů obrovskou radost, sám stále na pozici dobrovolníka, který daruje svůj čas, cítím zahřátí u srdce vždy, když fotografie z výletů vidím."

Tomáš Martinek, předseda spolku
 
Hurá na výlet


 

Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, kdy se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče (osvojení, pěstounská péče, svěření do výchovy třetí osoby).

U naší společnosti ušetří Klokánek oproti minulému dodavateli 300 000 Kč ročně za dodávku energií. Navíc jsme projekt podpořili finančním darem ve výši 60 500 Kč.

 

FOD Klokánek 2019

 


Poděkování od organizace:
"Vážení zástupci společnosti Dobrá Energie, s. r. o., 

chtěli bychom Vám tímto srdečně poděkovat za podporu, kterou skrze naši organizaci seniorům poskytujete. 
Za darované finanční prostředky můžeme vypravit další seniory na výlet a zajistit tak, aby se další z našich starších spoluobčanů oprostili alespoň na chvíli od jejich samoty, navázali třeba i nová přátelství a aktivněji prožili období jejich stáří. 
Velice si vážíme Vaší ochoty pomáhat druhým a ještě jednou s velkou úctou za všechny seniory děkujeme. 

Za spolek Hurá na Výlet! 
Tomáš Martinek, předseda spolku"
 
 
Poděkování od organizace:
"Dobrý den pane inženýre,
ráda bych Vám poděkovala za milý e-mail, který nás potěšil při pondělním ránu. Velmi si vážíme Vaší pomoci a finanční částku bychom věnovali na nákup kompenzačních pomůcek – konkrétně zvedáku pro imobilní klienty a plachet, které jsou k určeny k manipulaci s pomocí zvedáku. Stávající zvedák nám dosluhuje a vhodných plachet máme akutní nedostatek.
Ještě jednou děkuji a přeji klidný den,
Mgr. Ivana Reicholdová
Vedoucí domova Bethesda"
 
 
Poděkování od organizace:
"Dobrý den pane předsedo, děkujeme za výbornou zprávu. Velmi si vážíme Vaší pomoci. Váš štědrý dar půjde na Mobilní hospic Anežky České, který již u nás působí 9 let a pomáhá nemocným, jejichž přáním je zemřít doma v kruhu svých blízkých. Kvalitní péče tedy může zajistit, že umírání nemusí být provázeno strachem, nesnesitelnou bolestí a utrpením. Je také řešením pro ty pacienty, pro které je kamenný hospic určitou bariérou. Přeji hezký den. Martina Kreidlová"
 
 

Soubory: