Nechte si spočítat
svou úsporu!
Zavolejte nám!
+420 226 284 283

Kdo jsme

Dobrá Energie – už název říká, o co nám jde. Vaše výdaje za plyn a elektřinu mohou být optimální a ne jen přemrštěné. Chceme být dlouhodobě levnější než energetické kolosy a daří se nám to velmi jednoduše. Nemusíme totiž do cen promítat náklady na honosná sídla, rozlehlé kanceláře, tisíce zaměstnanců, drahý vozový park ani náročné akcionáře. Nic z toho nemusíte v cenách za elektřinu a plyn platit Vy.


Jsme střední firma. Pracujeme velmi efektivně a myslíme na naše zákazníky, kterým chceme dodávat energie za rozumné ceny. A to dlouhodobě. Své ceny a chytrý přístup vám chceme garantovat nejen dnes, ale také v budoucnu. Jen tak vám můžeme zaručit, že za elektřinu a plyn opravdu ušetříte.


Dodáváme energie firmám i domácnostem. Zvlášť úspěšní jsme u malých a středních firem. Prostě všude tam, kde se rozumně hospodaří. Dobře víme, jak to chodí. Jenom málokdo má čas a chuť stále sledovat měnící se ceny, tarify a sazby na trhu s energiemi. My se postaráme o to, abyste za svou elektřinu a plyn platili vždy jen tu nejlepší cenu. Umíme v tom totiž chodit. Sledujeme trh s energiemi za vás.


Soubory: