Nechte si spočítat
svou úsporu!
Zavolejte nám!
+420 226 284 283

Pomáháme


Poděkování od organizace:
"Vážení zástupci společnosti Dobrá Energie, s. r. o., 

chtěli bychom Vám tímto srdečně poděkovat za podporu, kterou skrze naši organizaci seniorům poskytujete. 
Za darované finanční prostředky můžeme vypravit další seniory na výlet a zajistit tak, aby se další z našich starších spoluobčanů oprostili alespoň na chvíli od jejich samoty, navázali třeba i nová přátelství a aktivněji prožili období jejich stáří. 
Velice si vážíme Vaší ochoty pomáhat druhým a ještě jednou s velkou úctou za všechny seniory děkujeme. 

Za spolek Hurá na Výlet! 
Tomáš Martinek, předseda spolku"
 
 
Poděkování od organizace:
"Dobrý den pane inženýre,
ráda bych Vám poděkovala za milý e-mail, který nás potěšil při pondělním ránu. Velmi si vážíme Vaší pomoci a finanční částku bychom věnovali na nákup kompenzačních pomůcek – konkrétně zvedáku pro imobilní klienty a plachet, které jsou k určeny k manipulaci s pomocí zvedáku. Stávající zvedák nám dosluhuje a vhodných plachet máme akutní nedostatek.
Ještě jednou děkuji a přeji klidný den,
Mgr. Ivana Reicholdová
Vedoucí domova Bethesda"
 
 
Poděkování od organizace:
"Dobrý den pane předsedo, děkujeme za výbornou zprávu. Velmi si vážíme Vaší pomoci. Váš štědrý dar půjde na Mobilní hospic Anežky České, který již u nás působí 9 let a pomáhá nemocným, jejichž přáním je zemřít doma v kruhu svých blízkých. Kvalitní péče tedy může zajistit, že umírání nemusí být provázeno strachem, nesnesitelnou bolestí a utrpením. Je také řešením pro ty pacienty, pro které je kamenný hospic určitou bariérou. Přeji hezký den. Martina Kreidlová"
 

Soubory: